Wiązary dachowe z poddaszem użytkowym

Wiele osób szuka sposobu na to, aby zaprojektowana zabudowa jednorodzinna pozwalała na jak najlepsze wykorzystanie i zagospodarowanie przestrzeni. Jednym zaś z popularniejszych rozwiązań są wiązary z poddaszem użytkowym. Lekkie konstrukcje z litego drewna umożliwiają zaadoptowanie dodatkowej przestrzeni na cele mieszkalne. Dzięki zastosowaniu więźby dachowej tego typu właściciele domów mogą cieszyć się pomieszczeniem, które zaaranżują na gabinet, sypialnię, pokój zabaw lub do innych celów.

Choć obecnie w budownictwie prym wiedzie zabudowa parterowa, wśród osób projektujących dom nie brakuje zwolenników posiadania poddasza użytkowego. Jest też sporo osób niezdecydowanych, wahających się, czy dodatkowa przestrzeń tego typu będzie praktyczna i przydatna z punktu widzenia mieszkańców budynku. Należy pamiętać, że wątpliwości trzeba rozwiać już na etapie prac projektowych – później może być za późno na wprowadzenie zmian.

Lekka konstrukcja dachu – wiązary z poddaszem użytkowym

Jeśli zdecydujemy się na posiadanie poddasza użytkowego, musimy jeszcze wybrać przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji wiązarów. Od wielu lat wspieramy klientów, proponując im wiązary, czyli jedne z podstawowych elementów nośnych domu lub innych budynków. Prefabrykowane więźby dachowe, które produkujemy, powstają w wyniku automatyzacji procesu obróbki poszczególnych elementów, co jest gwarancją idealnych wymiarów i powtarzalności. Nasze nowoczesne i sterowane centra ciesielskie, w połączeniu z wysokiej jakości tarcicą, dają satysfakcjonujące efekty, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

Lekka konstrukcja dachu, dzięki której stworzycie poddasze użytkowe i którą dla Was wykonamy, powstanie w krótkim czasie. Sam montaż wiązarów zajmuje zazwyczaj kilka dni, czyli znacznie mniej niż potrzebowałby na realizację tego zadania doświadczony cieśla.

Lekkie, ale wytrzymałe konstrukcje do domu, lokali usługowych i gospodarstw rolnych

O czym warto pamiętać w trakcie wybierania najbardziej optymalnego rozwiązania w kontekście lekkiej konstrukcji dachowej? Przede wszystkim o tym, żeby nie kierować się wyłącznie niską ceną wiązarów. Zaufaniem obdarzmy ekspertów, którzy pracują na najlepszych materiałach, posiadają nowoczesne zaplecze i park technologiczny i wyróżniają się głęboką znajomością tematu. Każdego, kto planuje stać się właścicielem dodatkowej przestrzeni w budynku, i mamy tu na myśli zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i opowiemy więcej, co możemy dla Was zrobić.Dodaj komentarz