Kilka słów o działalności naszej firmy

Nasza firma specjalizuje się w produkcji prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. Od lat sprawnie realizujemy kolejne zamówienia, dostarczając klientom nowoczesne, pewne i solidne rozwiązania. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem i parkiem maszyn, certyfikowanymi materiałami, a trzon naszego zespołu stanowią prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie. Dzięki temu cieszymy się niezmiennie zaufaniem i dobrą opinią partnerów oraz klientów. Naszym flagowym produktem są prefabrykowane wiązary dachowe. Podstawowy element więźby dachowej przenosi obciążenia, zapewniając użytkownikom danej przestrzeni maksymalne bezpieczeństwo. Prefabrykowane wiązary dachowe produkujemy w technologii płytek kolczastych MITEK. Jest to rozwiązanie amerykańskie, które przenieśliśmy na rodzimy grunt, oferując dostęp do nowoczesnego i łatwego w montażu systemu dachowego. Prefabrykowane elementy wykonujemy wyłącznie z materiałów, które posiadają idealne wymiary, dopasowane do konkretnej inwestycji. Precyzja i wysoka jakość wykonania to między innymi zasługa automatyzacji procesu powstawania prefabrykatów. Pracujemy na maszynach, które z najwyższą dokładnością pozwalają nam zadbać o idealną obróbkę materiałów, z których powstanie konstrukcja dachowa.

Konstrukcje dachowe – produkcja i sprzedaż

Wiązary produkujemy z certyfikowanego drewna, dostosowanego do naszej strefy klimatycznej. Bardzo dokładnie przyglądamy się też każdemu z etapów powstawania elementów konstrukcyjnych. Kontrola jakości pozwala nam wyeliminować ryzyko błędów i jeszcze lepiej zadbać o produkt, który dostarczamy partnerom. Dbamy też o to, żeby nasza oferta zaspokajała możliwie najwięcej potrzeb klientów. Oprócz prefabrykowanych wiązarów dachowych proponujemy także dowóz i montaż na miejscu.

Zaufajcie naszemu doświadczeniu i już teraz dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów. Z naszych usług mogą korzystać zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak i inwestorzy poszukujący współpracowników przy realizacji nieruchomości komercyjnych.Dodaj komentarz