Dlaczego warto wybrać prefabrykowane wiązary dachowe?

Dzięki nim pokrycie jest bezpieczne, stabilne, a cała konstrukcja zyskuje lekkość i nowoczesny wygląd. Prefabrykowane wiązary to alternatywa dla więźby tradycyjnej i sposób na perfekcyjne oraz szybkie wykonanie dachu w zabudowie jednorodzinnej lub w przypadku obiektów komercyjnych.Dachy z prefabrykowanych drewnianych elementów cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na swoje liczne zalety. Konstrukcje przygotowane w sposób przemysłowy, przy użyciu profesjonalnych maszyn i bazujące na nowoczesnych technologiach, to gwarancja perfekcyjnych wymiarów. Dzięki takiej obróbce impregnowanego litego drewna wysokiej klasy możliwe jest też uzyskanie powtarzalnych elementów, czego nie można często powiedzieć o więźbach, które są efektem tradycyjnych prac ciesielskich.

Precyzyjne wykonanie i najlepsze surowce

Drewno, którego używa się do produkcji prefabrykowanych wiązarów dachowych, jest certyfikowane, solidne i odpowiednio twarde. Przed podjęciem decyzji o wyborze producenta i wykonawcy konstrukcji warto upewnić się, czy tarcica jest najwyższej jakości oraz czy była sezonowana i czy podlega ścisłej kontroli jakości. To sposób na uniknięcie ewentualnego rozczarowania.

Dachy prefabrykowane można dopasować do projektów wielu domów jednorodzinnych oraz hal produkcyjnych czy innych obiektów o charakterze komercyjnym. Dzięki wsparciu innowacyjnych rozwiązań, wiązary są idealnie dopasowane do konkretnego budynku.

Wiązary dachowe – cena

Kolejną niezaprzeczalną zaletą omawianego rozwiązanie, jest cena. Maszynowa produkcja elementów drewnianych jest wydajna i pozwala na szybką realizację zleceń – obniża to tym samym koszt robocizny. Dla klientów oznacza to natomiast niższy koszt inwestycji i możliwość nabycia prefabrykowanych wiązarów w atrakcyjnej cenie. Wreszcie montaż – dachy powstające w opisywanej technologii to propozycja idealna dla klientów ceniących czas, ponieważ cała procedura od momentu dostarczenia elementów na budowę zajmuje od 1 do maksymalnie kilku dni. Zasada ta dotyczy nawet obiektów dużych.Dodaj komentarz